banner

Hakkımızda

Resim

- genel bakış

Firmamız, Ana hatları itibariyle, Türkiye’deki yapı gereksinimi gerçeğini göz önünde tutarak faaliyetlerini altyapı alanında yoğunlaştırmış bulunmaktadır. Firmamızın geleceğe yönelik iş programında pek çok proje yer almaktadır. Kuskusuz bunların her biri uygulama safhasına geldiği zaman yeniden revizyona tabi tutulabilmektedir.

Bununla beraber Türkiye’nin güncel gerçeklerine daima uyulmakta ve en iyinin yapılması ilkesi daima korunmaktadır. Firmamızın ana ilke ve inancı; Projelerinin gerçekleştirilmesinde en mühim faktörün ZAMAN ve ELEMAN olduğudur. Bu nedenle her projenin gerçekleştirme safhasında geldiği zaman o işi üstlenen inşaat firmasından, bir iş programı İstenmekte ve firmamız tarafından gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra uygulamaya geçilmektedir. Böylece projenin yürütüm süreci içinde hangi tarihte olursa olsun gerekli olabilecek finans, malzeme, ekipman v.b. daha ilk günden grubumuz tarafından da bilinmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Eleman konusunda ise firmalarımız çok daha gerçekçi, isabetli ve yararlı bir serbest sistem uygulanmakta ve her proje için o işin uzmanları bulunarak proje bazında sözleşme ile çalışmaları sürdürmektedir. Tabii bunların dışında firmalarımızın idari ve mali işlerini yürüten daimi personeli ile en üst düzeyde deneyimli teknik ve mali danışmanları olduğunu ve tüm ilke ve yürütüm kararlarının birlikte alındığında belirtmek isteriz. Şirketimiz yer farkı gözetmeksizin Türkiye’nin her tarafında çalışabileceği için ekipman yönünden yerel makine parklarını kullanmayı veya kullandırmayı tercih etmektedir. Projelerimizi üstlenecek olan inşaat firmaları da bu yönde destek verilebilmektedir.

- tarihçe

Şirketimiz inşaat sektörünün en önemli alanlarından olan altyapı işlerine 1982 yılında başlayıp, gittikçe artan tecrübe ve birikimi ile önemli projelerin hayata geçirilmesinde büyük pay sahibi olmuştur.Şirketimiz 2010 yılında güçlendirilen makina parkı ile kiralama ve taahhüt işlerinde uygun çözümler sunarak, ihtiyaçaları tamamen karşılamaktadır. Şirketimiz yapılan başarılı işler neticesinde istikrarlı bir şekilde büyüyerek hedefine doğru ilerlemektedir. Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomotif durumdaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Şirketimiz genç ve dinamik kadrosu ile TÜRKİYE’nin her bölgesinde siz değerli müşterilerimizin projelerine en uygun çözümü sunacaktır. Bizlerle irtibata geçmeniz halinde ekibimiz yerinde inceleme yaparak projeleriniz için en uygun çözümleri sunabilecektir.

Birlikte çalışabilmek ümidiyle…